Panolar

Tiyatro ve klüplerin eş zamanlı çalışması olan pano faaliyetleri kursumuzda öğrenciye kavratılması hedeflenen temel bilgi ve fikirlerin görsel olarak gösterilmesini hedeflemektedir. 

   

PANOLAR BÖLÜMÜMÜZ İÇİN TIKLAYIN...

Tiyatro

Tiyatro ve klüplerin eş zamanlı çalışması olan pano faaliyetleri kursumuzda öğrenciye kavratılması hedeflenen temel bilgi ve fikirlerin görsel olarak gösterilmesini hedeflemektedir. 

  

TİYATROLAR BÖLÜMÜMÜZ İÇİN TIKLAYIN...

YARIŞMALAR

Screenshot 20190224 150831 Gmail

99 hadis-i şerif ezberleme yarışması:

“Zirveye 99 adım” adlı hadis kitapçığından 9 yılı aşkın zamandır kursumuzda düzenlenen ve sonra Kur’an kursları arası etaba taşınan yarışma her sene toplumumuza gönlü,ruhu hadis-i şeriflerle donanmış hadis hafizeleri kazandırmaktadır. Pek çok konuya dair 99 hadisi yıl boyunca ezberleyen talebelerin hal hareket ve davranışlarındaki artan güzellikler hadis ezberinin vesile olduğu manevi değişimi göstermektedir.

   

YARIŞMALAR  BÖLÜMÜMÜZ İÇİN TIKLAYIN...

klüp Çalışmaları

club calismalari faslibahar001

Tarih ve tarih araştırmaları klubü

Tarihini, kültürünü bilmeyen insanların başarılı olması mümkün değildir. İbn-i Haldun’un ifadesi ile: “Su nasıl suya benzerse, milletlerin geleceği de geçmişine benzer.” Bu esastan hareketle müslüman milletlerin şanlı tarihlerini hatırlamaları muazzam bir gelecek için önemlidir.

  

KLÜP ÇALIŞMALARI İÇİN TIKLAYIN.

ATÖLYE ÇALIŞMALARI

faslibahar ebru006

Ebru atölyesi: Kursumuzda haftanın belli günlerinde yapılan ebru atölyesine katılan öğrenciler, renklerin büyülü dünyasında gönüllerini dinlendirip her yeni sayfayla yepyeni ufuklara kapı açarlar.

  

ATÖLYE ÇALIŞMALARI İÇİN TIKLAYIN.

SEMİNERLER

faslibaharkurankursu seminer

 

Kursumuz bünyesinde her ay düzenli olarak gerek kursumuz hocalarının gerek kurs dışından gelen konuşmacıların seminerleri olmaktadır. Bu seminerlerle derslerde edinilen ilmi birikim desteklenmekte öğrencinin ufkunun farklı açılardan genişlemesi hedeflenmektedir.

  

SEMİNERLER BÖLÜMÜ  İÇİN TIKLAYIN.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…